Користувачів: 0
Головна » Статті » ІНШІ

Перший Чемпіонат Азії з Кіокушин Карате приніс Україні чотири медалі

Натисніть на зображення для збільшення

Нещодавно, а саме 21 травня в столиці Індонезії Джакарті пройшов Перший Чемпіонат Азії з Карате Кіокушинкай (IKO Matsushima).

Взяли участь в цьому турнірі і представники України, які гідно протистояли кращим бійцям цього стилю з Азіатського континенту. Результатом виступів наших спортсменів стали чотири медалі - дві золотих, і по одній срібній та бронзовій.

Так, у ваговій категорії до 65 кг золото здобув Анатолій Томаров, а бронзу у категорії до 85 кг виборов Максим Максимов. Та найвдалішою для України на цьому турнірі стала категорія до 75 кг, де у фіналі зустрілися два наших спортсмени. Тож чемпіоном в цій категорії став Сергій Доронін, а срібним призером Денис Максимов.

"Дуже добрий результат для нашої команди. Але поряд з результатом ми здобули тут і неоціненний досвід, адже суперники були досить сильними та досвіченими" - говорить тренер збірної України Сергій Лук'янчиков.

"Ми ретельно проаналізуємо виступ нашої команди на цьому турнірі щоб краще підготуватися до Чемпіонату Європи, який пройде в Барселоні 28-29 жовтня цього року. Також, користуючись нагодою дякуємо всім, хто допомагав нам" - додає він.

Прокоментуйте новину, Ваша думка важлива для нас!